Мережа магазинів MDK Lux рада вітати нових і постійних покупців!

MDK Lux – це українська роздрібна мережа мультібрендових магазинів верхнього одягу зі шкіри та хутра. Завдяки незмінно високій якості та гнучкій ціновій політиці, магазин швидко отримав визнання в Україні, а відповідальне ставлення до кожного клієнта стало запорукою довіри покупців. Зараз магазини працюють у Києві та Харкові і мережа продовжує динамічно зростати!

У магазинах мережі MDK Lux представлений великий асортимент ексклюзивних жіночих та чоловічих виробів з високоякісного хутра, дублянок, пуховиків, пальто і шкіряних курток, а також різноманітних аксесуарів (сумки, шапки, шарфи, рукавички).

З 1996 року мережа роздрібних магазинів MDK Lux співпрацює з найбільшими виробниками верхнього одягу з Італії, Греції, Туреччини та інших країн, що дозволяє формувати кращі колекції товарів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

  1. Великий вибір, висока якість, приємні ціни та асортимент, що безперервно оновлюється.
  2. Широкий розмірний ряд (від найменших розмірів до одягу розміром 5XL), актуальна кольорова гама, різноманітність видів хутра і вичинки шкіри.
  3. Зручно розташовані магазини, просторі зали, сучасне торгівельне обладнання.
  4. Професійні консультації фахівців, висока кваліфікація продавців – вони готові прийти на допомогу кожному покупцеві, допомогти підібрати розмір, а також розповісти, як доглядати за купленою річчю.
  5. Наявність єдиної програми лояльності в усіх магазинах мережі MDK Lux. Будь-який відвідувач, що зробив покупку в будь-якому з наших магазинів, отримує карту постійного покупця. Діє накопичувальна система знижок.
  6. Зручне і швидке оформлення розстрочки в будь-якому магазині мережі, можливість оплати частинами, постійні знижки та акції.

НАШІ ЦІННОСТІ:

МИ ставимося до роботи з любов’ю та відповідальністю. У нас велика і творча команда – разом ми прагнемо створити продукт, який знайде відгук у серцях споживачів.

МИ акцентуємо увагу на деталях, прагнемо до оптимізації процесу – кожен співробітник у своїй роботі стежить за якістю її виконання, розумно розподіляє ресурси і час для досягнення ефективного результату.

МИ пишаємося тим, що створюємо продукт, гідний вашої уваги, виконуємо роботу в короткий термін і просто любимо те, що робимо.

Перебуваючи в постійній турботі про комфорт наших покупців, ми завжди пам’ятаємо і про тих представників суспільства, які з дитинства позбавлені затишного будинку і батьківської ласки. Компанія MDK Lux є опікуном Шевченківського дитячого будинку-інтернату. Купуючи одяг або аксесуари у нас, Ви даруєте частку тепла нашим підопічним!

 

З повагою,

колектив мережі магазинів MDK Lux