Жіночі осінні куртки – як правильно вибрати

Женские осенние куртки – как правильно выбрать

Міжсезоння – найскладніша пора в плані одягу. Уранці холодно, вдень жарко, та ще існує і можливість раптового дощу – усе це робить вибір одягу дуже складним. Тому осінні жіночі куртки – це найкращій варіант на будь-яку погоду. Підступна осіння погода вимагає ретельного підходу до вибору такого предмету одягу, як жіноча куртка. Ось декілька порад, слідуючи яким, вибрана вами шкіряна куртка радуватиме вас не один сезон.

Вибираємо фасон жіночої осінньої куртки.

Жіночі осінні куртки у великому різноманітті представлені в мережі магазинів “Світ дублянок і шкіри”. Для того, щоб визначитися з фасоном майбутньої купівлі, спочатку доцільно визначити для чого вона вам потрібна. Це буде легка куртка на перші холоди, або основний верхній одяг при мінусовій температурі? Чи потрібний вам капюшон, або ні? Колір теж дуже важливий. Необхідно пам’ятати колірну гамму вашого основного гардеробу і аксесуарів. Або можливо ви хочете кардинально змінити свій гардероб? Якщо ви часто носите спідниці або спідничі класичні костюми, довжину куртки краще вибирати нижче коліна. Якщо ви частіше носите джинси або брючні костюми – можете вибирати куртку будь-якої довжини.

Як перевірити якість шкіряної куртки.

Куртки осінні жіночі і чоловічі необхідно ретельно перевіряти при купівлі. Щоб визначити чи виготовлений виріб з натуральної шкіри або зі штучних матеріалів, досить прикласти долоню до куртки. Якщо шкіра стає теплою, це означає що перед вами справжня шкіра, оскільки штучні матеріали не мають властивості нагріватися. Також натуральність матеріалу з якого виготовлена куртка можна перевірити за допомогою води. Крапніть трохи води на виріб – натуральна шкіра вбере вологу та змінить колір, а ненатуральна – відштовхне воду. Як правило, на виробах зі справжньої шкіри шви залишають відкритими, щоб можна було побачити зворотну сторону матеріалу – м’яку замшу. А у ненатурального матеріалу шви запаюють. Якщо подивитись на зворотну сторону, то там основа ніяк не нагадує замшу. Також важливо пам’ятати, що при виборі виробу з кольорової шкіри, яка настільки модна сьогодні, необхідно перевірити якість забарвлення. Адже якщо забарвлення матеріалу неякісне, то при попаданні під дощ, або у будь-якій іншій ситуації, фарба з куртки може зіпсувати інші ваші речі. Для перевірки якості забарвлення досить злегка потерти лицьову сторону шкіри вологою серветкою або ганчірочкою. Якщо серветка залишилася чистою – забарвлення якісне, і ви можете бути спокійні за ваші речі.
Дотримуйтеся цих нескладних порад при виборі і купівлі осінньої жіночої куртки, і ви отримаєте не лише якісну річ, яка прослужить вам декілька сезонів, але і подаруєте собі відмінний настрій. І пам’ятайте, що величезний вибір найстильніших і модніших жіночих шкіряних курток ви можете знайти в мережі магазинів “Світ дублянок та шкіри”.