Жіноча зимова шапка. Як вибрати?

женкская заимняя шапка как выбрать

Жіноча зимова шапка, з натурального хутра завжди надає ошатний вигляд і надзвичайний шарм. Крім того, однозначно це найтепліший варіант зимового головного убору. У будь-яку погоду така шапка захистить від вітру, холоду і вологи. Звичайно, ці вироби не з дешевих, тому потрібно уважно підійти до їх вибору. Дизайнери в цьому напрямку створили таку велику кількість фасонів, що іноді навіть важко вирішити, що подобається більше. Спочатку, слід визначитися, моделі з якого хутра Ви віддаєте перевагу. Для цього подумайте, під що Ви будете її носити. Якщо у Вас верхній одяг з хутряної колекції або дублянка має хутряний комір – краще вибирати виріб з хутра того ж виду. Тоді Ваш образ буде бездоганний. Витончено і нарядно виглядає поєднання хутряної шапки і жіночих рукавичок з опушкою з того ж хутра. Якщо Ваш стиль близький до спортивного – оригінально виглядає жіноча шапка вушанка, або кепка. Крім того, шапка може скорегувати форму обличчя.

Потрібно щоб модель ідеально «сиділа» на голові. Тільки шапка правильно підібраного розміру буде приносити задоволення і відмінно виглядати. Що б вона була зручною – шапка повинна бути легкою.

Потрібно також звернути увагу на пошиття і якість вичинки. Щоб перевірити якість хутра – потрібно провести рукою проти шерсті – ворсинки повинні стирчати рівномірно, хутро – бути м’яким. Шерстинки не повинні бути ламкими, і хутро не повинно мати лисин. Виріб повинен бути без плям, залисин. Потрібно легенько потягнути за хутро. Якщо він залишається в руках – значить, шапку шили з тварини, яка почала линяти, або був порушений процес вичинки. Такий виріб дуже швидко втратить свій вигляд.

Щоб перевірити якість забарвлення – рекомендуємо провести світлою хусткою по хутру. Якщо залишається слід – при несприятливих погодних умовах Ваша шапка може істотно змінити свій вигляд. Якісний виріб не повинен пахнути хімією і барвниками.

Шви повинні бути прошитими. Клеєні шви говорять про низьку якість шапки.

Найтеплішим вважається хутро мутона. За ним йдуть лисиця, чорнобурки. Але довгошерсті хутра не люблять занадто вологої погоди. Від впливу снігопадів ворс через час може випадати. Вологу краще переносять короткошерсті хутра.

Слід також подумати, скільки часу в сезоні Ви б хотіли носити цю шапку. Адже термін експлуатації хутра, в залежності від обраного виду істотно відрізняється.