Види головних уборів з хутра

виды головных уборов

Берет.

Берет, по суті, універсальний головний убір. Він пасує будь-якій жінці. Берет додає особливого шарму, настрій. Головне підібрати модель найбільш підходящу для Вашої форми особи. Берет може, як розширити видовжене обличчя, так і витягнути широкувате. Якщо у вас кругле або широке обличчя – вибирайте фасони з високим форсом. І не варто їх носити насуваючи на очі – це робить обличчя ширше. Розпущене волосся в поєднанні з правильно одягненим беретом допоможуть витягнути форму особи. «Квадратну» форму особи, добре компенсує берет, зсунутий набік. Якщо у Вас овальне обличчя, особливо в поєднанні з високим чолом – рекомендуємо берет насувати на чоло. Також при виборі моделі враховуйте довжину хутра. Це також коригує форму обличчя.

Жіноча шапка вушанка

Шапки-вушанки залишаються популярними протягом тривалого часу. І цьому є своє пояснення. Ця модель особливо зручна і тепла. Вона підходить практично під будь-яку форму обличчя. Цей фасон поєднується практично з усіма стилями одягу – від спортивного до класичного. Одягаючи під касику – бажано, щоб в одязі були присутні хутряні вставки. Можна завершити образ жіночими рукавичками з опушкою. Дизайн цієї жіночої зимової шапки, по суті, універсальний. Жіноча шапка вушанка добре виглядає і з пуховиком, і з дублянкою.

Під джинси і кожушок ідеально підійде вушанка з довгим хутром. Завершити цей наряд допоможуть уггі, відповідного тону. Такий образ в стилі casual не тільки добре виглядає, але і, мабуть, є самим практичним і зручним.

Шапка вушанка досить об’ємна, тому щоб наряд виглядав гармонійно – не слід підбирати під неї занадто об’ємний одяг.

Яскраві, незвичайні моделі завдяки розкішному хутру і стильному дизайну підкреслять Ваш неабиякий образ і будуть завжди модними. Якщо Ви любите стильний одяг ближче до класики, шапку краще підібрати витриману в спокійній колірній гамі, натуральних кольорів, без зайвого декору.

Кепки

Хутряні кепки завдяки унікальному фасону і козирка надають жінці загадковості, а також створює легкий, невимушений образ. Кепка, якщо вона, звичайно, вдало поєднується з одягом – виглядає особливо стильно. Кепка відмінно виглядає під шкіряну куртку. Кепку слід з обережністю вибирати зрілим дамам. Вона буде виглядати доречно тільки з ідеально підібраним до неї нарядом. Що стосується форми особи – моделі цього типу більше підходять під трикутні і витягнуті обличчя. З квадратної формою краще віддати перевагу іншу модель.

Шапка-клош

Цей стильний аксесуар ідеально поєднується з пальто, високими підборами, особливо на шпильках. Така модель підходить для будь-якого віку. Але під певний гардероб. Це одна з найбільш елегантних і жіночних моделей. Мода на цей фасон зберігається вже понад століття.

Шапки-боярки.

Боярка – це в якійсь мірі етнічна модель. Існує як жіноча, так і чоловіча шапка боярка. Вона ідеально підходить для дам похилого віку. Особливість цієї моделі – облямована хутром тулія. Найбільш часто Боярки шиють з чорнобурки, песця або норки.

Кубанка

Прийшла вона до нас з Кубані. Цю модель носили козаки. Зараз це жіночий фасон. І вона досить популярна.