Великі і маленькі: вибираємо розмір жіночої куртки

Большие и маленькие: выбираем размер женской куртки

Світові дизайнери, чиї моделі перевірені часом, а стиль давно визнаний класикою, сходяться в одному: красиве не те, що модно, а те, що підходить людині. Тому при виборі одягу, а особливо верхнього, головними моментами є модель і розмір. Як би просто це не здавалося, але не усі можуть правильно підібрати розмір верхнього одягу.

Як підбирати жіночі куртки великих розмірів.

Якщо зі стандартними розмірами більш менш зрозуміло, то правильно підібрати розмір для нестандартної фігури уміють не всі. Є декілька показників, по яких можна визначити чи підходить вам ця конкретна шкіряна куртка :

  • Ширина плечей.
  • Об’єм грудей.
  • Довжина рукава.

Куртки жіночі великих розмірів: вибираємо фасон і колір.

Жінкам з великим розміром одягу рекомендуються куртки вільного крою або з поясом, у тому випадку, коли поясом можна вдало підкреслити талію. Колір бажано або темний, або з контрастними вставками в районі талії. Рекомендується також уникати яскравих відтінків червоного – оскільки саме цей колір візуально збільшує. Якщо необхідно додати об’єму в районі грудей або плечей, то виберіть модель з хутряним коміром або просто великим коміром. Це дозволить візуально збільшити груди, і як наслідок зніме акцент зі стегон. Також використовуйте шарфи і шийні хустки.
Підібрати стильну і модну шкіряну куртку будь-якого розміру ви можете, відвідавши магазин “Світ дублянки і шкіри”, в яких є найстильніші і модніші жіночі шкіряні курки.