Великі і маленькі: вибираємо розмір куртки

Світові дизайнери, чиї моделі перевірені часом, а стиль давно визнаний класикою, сходяться в одному: красиво не те, що модно, а те, що підходить людині. Тому при виборі одягу, а особливо верхнього, головними моментами є модель і розмір. Так, як би просто це не здавалося, але не всі можуть правильно підібрати розмір верхнього одягу.

  1. Як підбирати жіночі куртки великих розмірів.

Якщо зі стандартними розмірами більш-менш зрозуміло, то правильно підібрати розмір для нестандартної фігури вміють не всі. Є кілька показників, за якими можна визначити чи підходить вам ця конкретна шкіряна куртка:

  • Ширина плечей.
  • Об’єм грудей.
  • Довжина рукава.

Шов, яким пришитий рукав куртки повинен проходити там, де закінчується ваше плече. В іншому випадку виріб або буде сидіти куцо, або сильно збільшувати вашу спину. З обсягом грудей складніше. Дуже часто жінкам з пишними формами складно підібрати розмір: плечі правильного розміру – в грудях занадто вузько і навпаки. У такому випадку рекомендується вибирати не приталені вільні моделі або моделі з запахом. Теж стосується і довжини рукавів. Струнким і високим дівчатам виріб підходить за розмірами плечей і обсягом грудей, але при цьому рукави короткі. Бажано обирати модель з манжетами або вилогами на рукавах. В цьому випадку ви можете самостійно регулювати довжину рукава. Також модель може некрасиво звисати на спині. Це можна виправити, надівши пояс.

  1. Куртки жіночі великих розмірів: вибираємо фасон і колір.

Жінкам з великим розміром одягу рекомендується обирати куртки вільного крою або з поясом, в тому випадку, коли поясом можна вдало підкреслити талію. Колір бажано або темний або з контрастними вставками в районі талії. Рекомендується також уникати яскравих відтінків червоного – так як саме цей колір візуально збільшує фігуру. Якщо необхідно додати обсягу в районі грудей або плечей, то виберіть модель з хутряним коміром і просто великим коміром. Це дозволить візуально збільшити груди, і як наслідок зніме акцент зі стегон. Також використовуйте шарфи і шийні хустки.