Догляд за чоловічими шкіряними сумками

Уход за мужскими кожаными сумками

Крім того, що чоловіча шкіряна сумка зручний аксесуар, вона також додає солідності, завершує стильний образ. У сумці зручно носити портмоне, ключницю, візитницю та інше. Якщо модель гарної якості – вона буде приносити задоволення тривалий час, але щоб її презентабельний вигляд зберігався довше – вона потребує правильного догляду.
Сумка з натуральної шкіри необхідно обробляти водовідштовхувальним засобом. Це захистить її в дощову погоду і полегшить чистку виробу, оскільки бруд після обробки не буде вбиратися в шкіру. Це, мабуть, основа догляду за шкіряною сумкою.

Також слід обробляти і чоловічі рукавички.
Плями на шкірі не можна виводити за допомогою ацетону, бензину, або розчинника. Для цієї мети використовуйте спеціальні засоби для видалення плям зі шкіряних виробів. Не можна виробляти чистку за допомогою жорсткої щітки або грубої губки. Поверхню шкіри можна легко пошкодити, залишивши на ній сліди і подряпини, і Ваша сумка втратить свій вигляд.
Якщо сумка зазнала впливу вологи і намокла, протріть бруд і пил м’якою вологою тканиною. Можна, в разі сильного забруднення використовувати мильний розчин. Сушити її краще наповнивши попередньо папером, щоб форма сумки не піддалася деформації. І ні в якому разі не сушити шкіряну сумку за допомогою нагрівальних приладів. Після того як сумка просохне, її слід обробити просоченням або кремом для натуральної шкіри. Можна для додання блиску протерти сумку лимонним соком або тільки-но зрізаною апельсиновою кіркою. Це особливо актуально для сумки з гладкої шкіри. Якщо фактура шкіри тисне – для того, щоб краще очистити сумку – в мильний розчин додають нашатирний спирт. Після обробки витирають виріб насухо.
Сліди від кулькової ручки видаляються жорсткою пральною гумкою. Також можна спробувати видалити їх спонжиком змоченим лимонним соком або валер’яновими краплями.

Хранение.

Шкіра м’який матеріал, який при неправильному зберіганні мнеться, і втрачає форму. Потім не так просто відновити презентабельний вигляд сумки. Тому для зберігання її потрібно наповнити папером або чим-небудь подібним, що б уникнути деформації.
На тривале зберігання потрібно сумку упаковувати в пакет з натуральних тканин, щоб шкіра дихала. Не можна упаковувати в поліетиленовий пакет. Перед зберіганням обов’язково обробити спеціальним просоченням, щоб сумка не пересихала.