Стильні чоловічі портмоне

Стильные мужские портмоне

Стильне чоловіче портмоне – важливий атрибут, який говорить про статус власника. Стильне чоловіче портмоне не може бути сумнівної якості. Воно повинно бути якісним, з натуральної шкіри інакше портмоне НЕ буде стильним. Крім того, не останнє місце відіграє фурнітура. Адже цей аксесуар для щоденного використання, тому неякісна фурнітура швидко вийде з ладу.

Чоловіче шкіряне портмоне це необхідний, практичний аксесуар, який доповнює образ солідного чоловіка, тому слід уважно поставитися до його вибору. Безперечно, хорошим рішенням буде купити брендову модель. У нас величезний вибір моделей високої якості від турецького виробника, які виглядають респектабельно і стильно. Але, вибираючи чоловічий гаманець, також як і при покупці портмоне для автодокументів, важливо не тільки підібрати відповідну якість і зовнішній вигляд. Також важливо, щоб модель була практичною, місткою, функціональною і мала достатню кількість кишень, для всіх необхідних Вам речей.

Якщо Ви частіше розраховуєтесь банківськими картами – Вам підійде компактний гаманець в три вигини.

Практичні також гаманці в два вигини – там завжди є прозора кишеня для посвідчення водія, зручні кишені для карт, але немає відділення для дрібниці. Стиль такого гаманця casual – він підійде під будь-який одяг.

Портмоне без вигинів виглядає вишукано, шляхетно і солідно, але через свій значний розмір його не покладеш в кишеню брюк, тільки в кишеню піджака або в чоловічу сумку.

Чорний колір і відтінки коричневої гами, класично залишаються найбільш популярними. Вони підходять під будь-який костюм, виглядають респектабельно, завжди модні й актуальні.

Портмоне, також як ключниці або візитниці використовуються кожен день, тому важливо купувати якісну зносостійку модель, яка буде служити Вам довгий час.