Рекомендації при купівлі дублянок великих розмірів

Рекомендации при покупки дубленок больших размеров

Купувати – це завжди приємно. Адже не дарма психологи рекомендують шопінг, як терапію. Коли ми робимо покупку і робимо собі приємний подарунок, то отримуємо позитивні емоції, які так необхідні для психічного здоров’я і гарного настрою. Але іноді покупка якоїсь конкретної речі перетворюється із задоволення в справжнє випробування на витривалість і стійкість до стресів. Як правило, ця проблема актуальна для людей з нестандартним розміром одягу. Проблема покупки дублянки: великі розміри. Адже дуже складно знайти дублянку більше 50-го розміру і при цьому вибрати колір і форму, які подобаються. Але ще частіше виникають проблеми з підбором конкретного розміру. Коли в одному розмірі вузькі плечі, а в іншому короткі рукава або недостатньо обсягу в талії. Всі ці проблеми ви можете вирішити відвідавши один з магазинів мережі “Світ дублянок та шкіри”, де представлений не тільки великий асортимент верхнього одягу, в який входять: чоловічі дублянки, жіночі дублянки, шкіряні куртки та аксесуари. Але також є багато варіантів розмірів, що дозволить підібрати дублянку саме для вас.

  1. Як правильно вибрати дублянку великого розміру.

При підборі дублянки великого розміру необхідно звернути увагу на наступні моменти.

  • Розмір виробу правильно вибирати за розміром плечей. Це дуже легко перевірити. Плечовий шов виробу повинен закінчуватися там, де закінчується ваше плече. Коли дублянка велика в плечах, це дуже помітно і створює враження неприродності. Якщо в плечах виріб сидить добре, то як правило підходять і інші параметри, такі як об’єм грудей і стегон.
  • Наступна проблема: виріб вузький в грудях або стегнах. Власницям пишного бюсту часто складно підібрати потрібний розмір. В цьому випадку підійдуть моделі з глибоким декольте і відкидним коміром.
  • Але якщо виріб вузький в районі живота або стегон, то краще підібрати більш розкльошену модель.
  1. Кілька хитрощів для власників нестандартної фігури.

Зустрічаються люди у яких начебто і стандартний розмір одягу, але при цьому одяг, зшитий за стандартними лекалами їм не завжди підходить. Ось декілька хитрощів.

  • Довжина рукава. Ця проблема, як правило, властива високим жінкам. Виріб підходить і за розмірами плечей і внизу, а рукава короткі. Якщо взяти більший розмір, то рукава потрібної довжини, а весь виріб великий. У таких випадках необхідно шукати модель з манжетами, або рукавами, які можна відкочувати. Так ви зможете самостійно регулювати довжину рукава.
  • Низький зріст. Якщо у вас невелике зріст, то не поспішайте купувати вкорочений дублянку. Виріб максимальної довжини візуально збільшить ваш зріст і ви будете здаватися вище. І якщо чоловікам вкоротити занадто велику довжину допоможе тільки швачка, то жінки можуть вирішити цю проблему надівши підбори.

І пам’ятайте, якщо ви купуєте дублянку в теплу пору року, то купуйте на розмір більше, адже взимку, як правило, на вас товстий светр або піджак.