Якою має бути жіноча демісезонна куртка

Какой должна быть женская демисезонная куртка

Враховуючи наш місцевий клімат і широкий температурний діапазон впродовж року досить складно підібрати верхній одяг. Особливо в період зміни сезонів, жіночі демісезонні куртки дуже затребувані. Навесні і осінню погода змінюється швидко, а сюрпризи у вигляді опадів і холодного вітру часто призводять до простудних захворювань. Легко одягнувся – змерз, дуже тепло одягнувся – жарко. Для комфортного самопочуття в період зміни сезонів краще вибирати так звані демісезонні шкіряні куртки.

Переваги демісезонних шкіряних курток.

Шкіра має унікальні якості, важливі для демісезонного одягу. Натуральна шкіра “дихає”. Вона пропускає повітря, тим самим запобігає перегрівання організму. Але в той же час цей матеріал теплий і прекрасно зберігає тепло. Таке поєднання властивостей називається терморегуляцією. У куртці з натуральної шкіри вам не буде дуже холодно або дуже жарко. Зайве тепло виводитиметься, а недолік тепла, компенсуватиметься. Так само плюсом є непродуваємість шкіри. Навіть при сильному повітрі, цей матеріал збереже ваше тепло. І на додаток захист від вологи і опадів. Ні, звичайно ж шкіра як натуральний матеріал вбирає вологу, але не у великій кількості. До того ж сучасні виробники використовують водовідштовхувальні засоби при виготовленні своїх виробів.

Вибираємо модель демісезонної жіночої куртки.

Жіноча шкіряна куртка має бути не лише якісною і стильною, але і підкреслювати достоїнства своєї хазяйки. Вона може бути як ультра модною і молодіжною, так і класичною. При виборі демісезонної куртки треба звернути увагу на довжину. Занадто довгий верхній одяг може заважати вам за кермом. А в занадто короткій куртці – ви можете замерзнути на зупинці. Тому визначиться з метою купівлі. Велика різноманітність фасонів і кольорів також ускладнює процес вибору. Єдиний вихід – це примірка. Не бійтеся міряти одяг багато разів. Ви маєте бути упевнені, що ця модель вам підходить. Критично огляньте себе в дзеркалі – якщо вам щось не подобається, то не переконуйте себе. Через час цей недолік все одно проявиться. Краще одягнутися в той одяг, з яким ви плануєте носити куртку. Це ж відноситься також до взуття і аксесуарів. Приміряючи модель з відповідним взуттям ви зможете повноцінно оцінити образ, який був створений, і підібрати відповідний колір куртки. Адже модне те, що вам пасує.

Допомогти у виборі шкіряної жіночої куртки вам завжди допоможуть консультанти мережі магазинів «Світ дублянок та шкіри». А широкий асортимент не залишить байдужою навіть найдосвідченішу модницю. Адже у нас ви можете не лише вибрати шкіряну куртку, але і підібрати усі необхідні аксесуари від шапки і рукавичок, до сумочки і гаманця.