Якою має бути жіноча демісезонна куртка

Какой должна быть женская демисезонная куртка

З огляду на наш місцевий клімат і широку температурну відмінність протягом року досить складно підібрати верхній одяг. Особливо в період зміни сезонів жіночі демісезонні куртки дуже затребувані. Навесні і восени погода змінюється швидко, а сюрпризи у вигляді опадів і холодного вітру часто призводять до простудних захворювань. Легко одягнувся – замерз, дуже тепло одягнувся – жарко. Для комфортного самопочуття в період зміни сезонів краще вибирати так звані демісезонні шкіряні куртки.

 

  1. Переваги демісезонних шкіряних курток.

Шкіра має унікальні якості, важливі для демісезонного одягу. Натуральна шкіра “дихає”. Вона пропускає повітря, тим самим запобігає перегріванню організму. Але в той же час даний матеріал теплий і прекрасно зберігає тепло. Таке поєднання властивостей називається терморегуляцією. У куртці з натуральної шкіри вам не буде дуже холодно або дуже жарко. Зайве тепло буде виводитися, а недолік тепла, буде компенсуватися. Так само плюсом є непродуваємість шкіри. Навіть при сильному вітрі цей матеріал збереже ваше тепло. До того ж це захист від вологи і опадів. Ні, звичайно ж шкіра як натуральний матеріал вбирає вологу, але в не великій кількості. До того ж сучасні виробники використовують водовідштовхувальні просочення при виготовленні своїх виробів.

 

  1. Вибираємо модель демісезонної куртки.

Жіноча шкіряна куртка повинна бути не тільки якісною і стильною, але і підкреслювати достоїнства своєї господині. Вона може бути як ультра модною і молодіжною, так і класичною. При виборі демісезонної куртки зверніть увагу на довжину. Занадто довгий верхній одяг може заважати вам за кермом. А в занадто короткій куртці – ви можете замерзнути на зупинці. Тому визначитеся з метою покупки. Велика розмаїтість фасонів і кольорів також ускладнює процес вибору. Єдиний вихід – це примірка. Не бійтеся міряти одяг багато разів. Ви повинні бути впевнені, що дана модель вам підходить. Критично огляньте себе в дзеркалі – якщо вам щось не подобається не переконуйте себе. Через час цей недолік все одно проявиться. Краще одягнутися в той одяг, з яким ви плануєте носити куртку. Це ж стосується взуття та аксесуарів. Приміряючи модель з відповідним взуттям ви зможете повноцінно оцінити отриманий образ і підібрати відповідний колір куртки. Адже модно те, що вам пасує.