Як вибрати жіночий гаманець

Как выбрать женский кошелек

Який би стильний жіночий гаманець Ви не обрали, потрібно пам’ятати, що головне якість виробу, інакше, навіть найкрасивіший гаманець через досить нетривалий час втратить свій вигляд. Рекомендуємо не економити, і купувати гаманець з натуральної шкіри хорошої якості. На гаманцях зі шкірозамінника потертості з’являться вже через місяць – два. Звичайно, Ви можете свідомо купити кілька дешевих гаманців, і часто їх міняти. Також при покупці важливо звернути увагу на фурнітуру. Купуючи дешеві неякісні моделі, Ви ризикуєте зіткнутись з тим, що незабаром у них заїдають змійки і замочки. І звичайно, при виборі оцініть місткість і кількість кишень. Наявність відділень для візиток і банківських карт, а також для дрібниці.

Ділові жінки, як правило, вибирають строгі стильні класичні гаманці без зайвого декору. Найбільш популярний незламний гаманець на блискавки або застібці, або гаманець-клатч, всередині якого кілька кишень. Зручний, компактний і місткий жіночий гаманець з двома згинами, але купюри в ньому набувають заломи. Важко підібрати гаманець на всі випадки життя. Як правило, жінки мають кілька моделей під різні сумочки. Це стосується не тільки тонів, але і дизайну виробу. Адже якщо під вечірню сукню у Вас маленька сумочка, щоденний місткий гаманець навряд чи підійде в цьому випадку.

 

Як вибрати жіночий гаманець з урахуванням китайського вчення фен-шуй.

Вважається, що гаманці золотого кольору, червоного або бордового не бувають порожніми, а із зелених гроші витрачаються швидше, ніж звичайно. Золоті, жовті, коричневі відтінки, а також сріблясті – притягують багатство. Гроші в гаманці не повинні згинатися і м’ятися. Купюри повинні лежати по зростанню. Різні валюти потрібно зберігати кожну в своєму відділенні. Не рекомендується носити в гаманці фотографії. Для залучення енергії грошей покладіть у гаманець 3 китайські монетки, перев’язані червоною тасьмою.

Їх можна придбати в спеціальних магазинах.

У нас на сайті представлена ​​величезна колекція гаманців з натуральної шкіри турецького виробника. Купуючи гаманець в мережі магазинів «Світ дублянок і шкіри» Вам не потрібно турбуватися про якість продукції. Також Ви можете підібрати у нас сумку, жіночі рукавички, ключницю або косметичку в одному стилі і одного тону.