Як вибрати шкіряну куртку

Швидкий перехід
Вибір моделі, яка максимально відповідає Вашому стилю
Вибір правильної шкіри
Вивчення деталей щодо якості

Якісна, класична шкіряна куртка може прослужити вам усе життя але коштує вона не дешево. Хороші шкіряні куртки можуть бути досить дорогими, тому ви маєте бути впевнені, що обираєте найкращу куртку для свого гардеробу. Дізнавшись про найпопулярніші стилі шкіряної куртки, вибравши правильний тип шкіри тварини, та приділяючи пильну увагу деталям виробу, ви зможете впевнено вибрати вічну модель, яка є універсальною, відповідає вашому стилю, та буде виглядати з часом ще краще.

Вибір моделі, яка максимально відповідає Вашому стилю.

 1. Порівняйте найпопулярніші стилі курток.

  Куртки-бомбери, подвійні райдери (друга назва – «Schott Perfecto») і мото-гонщики – найпоширеніші, класичні шкіряні куртки. Кращий стиль куртки для вас буде той, який відповідає вашому смаку. Почніть з розгляду цих трьох стилів.
  Подвійний райдер вважається класичною американською шкіряною курткою. Незважаючи на те, що куртки цього стилю трохи відрізняються в залежності від виробника, модель зазвичай має кутову блискавку спереду, широкі лацкани і розкльошений комір.
  Куртки-бомбери мають укорочену довжину, модель повсякденного стилю, і має м’яку внутрішню підкладку. Підкладка зазвичай тягнеться до самого коміра, тому це тканина, а не шкіра. Як правило, куртки цього стилю мають великі кишені. Модель зроблена для тепла і комфорту.
  Мото “гоночні” куртки – наймодніші шкіряні куртки з щільною посадкою і невеликим коміром, або без нього.

 2. Вибір ідеальної посадки виробу.

  Ви хочете, щоб ваша шкіряна куртка щільно облягала, але не була настільки тісною, щоб ви не могли рухати руками? Для цього при примірці куртки обов’язково надягайте той одяг, який ви будете носити під нею в звичайні дні – це допоможе вам переконатися, що всередині куртки досить місця. Обійміть себе і підніміть руки над головою, щоб бути впевненим в тому, що ви можете зручно рухатися, не дуже натягуючи задню частину куртки.
  Висока пройма, дасть вам більш широкий діапазон руху, ніж занижена, яка, як правило, тягне корпус куртки, коли ви рухаєте руками.
  Обов’язково перевірте довжину рукава куртки. Ви хочете, щоб рукава вашої куртки закінчувалися безпосередньо перед, або на ваших зап’ястях? Провірте, що коли ви згинаєте руку в лікті, рукава не піднімаються вище вашого зап’ястя.

 3. Дотримуйтесь чорного або коричневого кольору.

  Звичайно, обраний вами колір залежить від ваших особистих уподобань. Тільки майте на увазі, що чорний і коричневий – найбільш універсальні кольори, і вони приховують недосконалості краще, ніж кольорова куртка.
  Якщо ви хочете одягати шкіряну куртку на вечірні події, зверніть увагу на мото «гоночну» куртку чорного, або коричневого кольору.

Вибір правильної шкіри.

 1. Вибирайте коров’ячу шкіру, якщо хочете міцну модель.
  Выберите вариант из коровьей кожи, если вы хотите прочную модель

  Коров’яча шкіра – один з найпоширеніших і доступних видів шкіри, які використовуються в шкіряних куртках. Спочатку вона досить жорстка, але коли ви будете носити куртку, вона стане більш м’якою та еластичною. Якщо ви хочете, щоб куртка була міцною і забезпечувала максимальний захист, вибирайте куртку з коров’ячої шкіри.
  Через свою товщину та міцність коров’яча шкура найчастіше використовується для мотоциклетних курток.
  Теляча шкіра – це більш дорога альтернатива коров’ячої шкіри – вона має довговічність шкіри корови, але значно м’якша.
  Шкіра свині та бізона має подібні якості до коров’ячої. Обидва варіанти дуже міцні. Шкіра бізона має великий, глибокозернистий малюнок.

 2. Вибирайте шкіру ягняти, якщо хочете, щоб куртка була більш м’якою, гладкою.

  Шкіра ягняти м’яка, еластична і легка, тому ви можете носити виріб цілий рік. Куртки зі шкіри ягняти дорожче, ніж з коров’ячої або кінської. Купіть куртку з цього матеріалу, якщо ви бажаєте витратити трохи більше грошей, і якщо ви хочете більш гладку і м’яку шкіру.

  Шкіра ягняти популярна тим, що вона надзвичайно легка і зручна, але це також робить її менш міцною і більш схильною до розривів. Подумайте, які види діяльності ви будете виконувати, надягаючи куртку, щоб визначити, чи є даний вид шкіри кращим вибором для вас.

 3. Розгляньте козячу шкіру для міцної, м’якої та еластичної шкіряної куртки.

  Козяча шкіра трохи менше масляниста, ніж ягняча шкіра, але все ж м’яка і еластична. Виберіть куртку з козячої шкіри, якщо ви хочете м’який, але міцний варіант зі злегка невеликим зерном. Також куртки з козячої шкіри відомі тим, що виглядають краще, після того, як вони з часом зношуються.

  Козяча шкіра використовується для курток G-1 ВМС США та льотних курток ВВС США А-2
  .

 4. Вибирайте замшеву куртку, якщо ви віддаєте перевагу більш оксамитовій фактурі.

  Замша виготовляється з зворотної сторони шкури тварини – вона тонша і ніжніша, ніж шкіра. Замшеві куртки, як правило, виготовляються з козячої або ягнячої замші – шкіра ягня м’якша, а коза – більш міцна.
  Майте на увазі, що якщо ви вибираєте замшу, ніколи не дозволяйте їй намокати. Коли це відбувається, віна висихає надзвичайно складно
  .

Вивчення деталей щодо якості.

 1. Придивіться уважно до стібка.

  Можна сказати багато про якість куртки, вивчивши строчки як всередині, так і зовні. Чи є вільні кінці на нитці? Чи виглядає нитка на ділянках тонкою? Щоб допомогти визначити, чи піджак хорошої якості, переконайтеся, що куртка має щільний і рівний шов.

 2. Зверніть увагу на підкладку.

  Шкіряні куртки нижчої якості матимуть тонку або дешеву синтетичну підкладку. Така підкладка швидше рветься і менш дихає. Куртки вищої якості матимуть дві окремі підкладки – одна в корпусі, а інша в рукавах. Підкладка корпусу повинна бути з товстої бавовни, або високоякісної синтетичної тканини, а рукава повинні мати м’яку шовковисту підкладку.

 3. Шукайте важкі блискавки, які плавно застібаються.

  Спробуйте кілька разів застебнути куртку вгору і вниз, щоб побачити, як вона працює. Якісна застібка-блискавка легко застебнеться і буде відчуватися, що вона відносно важка. Подивіться, яка марка блискавки, це допоможе вам визначити якість куртки. YKK – це звичайний бренд на блискавці, який коштує досить дешево. Більш дорогі куртки можуть використовувати блискавку марки RiRi або іншу нестандартну блискавку, яка здається міцною.

 4. Оцініть зерно.

  Різні куртки виготовляються зі шкіри з різним зерном. Якщо ви хочете дихаючу куртку, яка виглядає більш натурально, з натуральною фактурою шкіри тварини, вибирайте натуральну шкіру. Якщо ви хочете більш тонку, більш зручну шкіру, вибирайте шкіру – «Голе» верхнє зерно.
  «Голе» верхнє зерно – це зерниста поверхня шкіри, яка не була відшліфована і зберігає натуральне зерно.

 5. Уникайте надмірно виправленої шкіри.

  Виправлена шкіра відшліфована, а потім покрита маслами і барвниками. Ці процеси видаляють вихідне зерно шкіри, і часто можуть змусити його виглядати підробленим, пластичним і без характеру. Нерідко на шкіру наноситься штамп з імітацією зернистості шкіри тварини. Якщо ви хочете, щоб шкіра виглядала більш натурально, вибирайте шкіру, що не виправлена, або мінімально виправлена.
  Для більш природного вигляду куртки дотримуйтеся шкіри з натуральним або «голим» верхнім зерном.