Як вибрати чоловічий гаманець

Как выбрать мужской кошелек

Чоловічий гаманець також важливий як і взуття. Цей аксесуар виражає смак, рівень, достаток. Це атрибут серйозної ділової людини.

Чоловік зі стильним шкіряним портмоне значного розміру справляє враження людини ділової, солідної, забезпеченої.

Хороша якість не залишається непоміченою, тому стильний чоловічий гаманець з натуральної шкіри додасть солідності і будь-якому чоловіку.

І все ж – як вибрати чоловічий гаманець?

Один із способів визначити, чи це справжня шкіра – потрібно погріти гаманець в руках. Замінювач шкіри залишиться холодним, в той час як шкіра досить швидко буде відчуватись на дотик. Портмоне з натуральної шкіри – м’які, гладкі, з однорідною структурою, без заломів. Якщо є можливість потягнути край шкіри – натуральний матеріал швидко повернеться в початковий стан. Також про якість моделі свідчать шви. Вони повинні бути рівними, без стирчать ниток. Якщо це брендова річ – на ній обов’язково присутні фірмові знаки. Також можна дізнатися шкіру на необроблених краях біля швів. Зворотний бік шкіри – оксамитова, а замінювач шкіри має тканинну основу. Щоб оцінити якість фарбування – потріть портмоне серветкою – неякісна фарба залишить слід на серветці, а це значить, що Ваше виріб швидко втратить вигляд. Зрізи біля швів повинні бути одного кольору. І неодмінно зверніть увагу на фурнітуру. Вона повинна бути якісною, змійки не повинні заїдати.

Крім якості виробу, чоловіче шкіряне портмоне повинно бути практичним і зручним. Мати необхідну кількість кишень і бути досить місткою. Зручно якщо є спеціальні кишеньки для візиток і банківських карт. Це дозволяє мати все необхідне в одному місці і не витрачати час на пошуки таких важливих речей, як банківські картки. Як мінімум одне відділення повинно бути на змійці, для зберігання дрібниці. Якщо Ви віддаєте перевагу в основному розплачуватися банківськими картами, і у Вас немає необхідності носити велику кількість купюр, хорошим варіантом для Вас буде гаманець в три вигину – компактний і лаконічний.

У нас Ви можете також купити стильні чоловічі рукавички, обкладинки на документи, ключниці, а також модний жіночий гаманець в подарунок для своєї коханої.