Чоловічий ремінь – з чим носити, як вибрати, на що звернути увагу

Мужской ремень - с чем носить, как выбрать, на что обратить внимание

Ремінь, необхідний аксесуар, який не тільки функціональний, але і робить образ довершеним. Як правило, чоловічі ремені не такі яскраві і різноманітні, оскільки на відміну від жіночих моделей вони не є основною частиною костюма. Як правило, в гардеробі має бути кілька ременів: під штани, під джинси, різного кольору під колір Вашого взуття. Ремінь підкреслює смак і стиль власника. Він повинен бути якісним і правильно підібраний під одяг.

Як підібрати чоловічий ремінь?

Під класичні брюки або костюм слід вибирати ремінь звичайно не помітних кольорів, зі спокійною пряжкою і без зайвих акцентів у вигляді заклепок і іншої фурнітури. Ремінь повинен бути відповідної ширини. Існує два стандарти ширини для чоловічих ременів: під штани (3-4 см) і під джинси (5-6 см). Якщо Ви любите яскраві брендові речі, або нестандартні варіанти одягу, можна купити ремінь незвичайного кольору або з незвичайним дизайном пряжки.

Ремінь повинен відповідати тону туфель.

Оскільки ремінь носиться досить часто, потрібно купувати якісний виріб. Кращий матеріал для чоловічого ременя – натуральна шкіра. Навіть при щоденному використанні, ремінь буде довго зберігати презентабельний вигляд.

Как выбрать ремень мужской по размеру?

Щоб визначити розмір потрібного Вам ременя в першу чергу, потрібно визначити якою є посадка ваших брюк. Якщо посадка низька – ремінь потрібен більшого розміру.

Для визначення розміру виміряйте обхват потрібної частини тіла, поверх одягу, під який Ви купуєте ремінь. Або виміряйте довжину старого ременя від пряжки до отвору, який Ви використовували.

З чим носити чоловічий ремінь?

Залежно від фасону ременя його носять під різні моделі брюк і джинсів, шортів і бриджів.

Якщо це класичні брюки – потрібен класичний строгий ремінь. Якщо це джинси – можна купити простий ремінь потрібної ширини або ремінь з нестандартною пряжкою, в залежності від Ваших переваг. Для кольорових джинсів можна підібрати ремінь традиційних класичних кольорів або в тон брюк або джинсів. Під штани в стилі мілітарі носять ремені у військовому армійському стилі. Можна придбати двосторонній ремінь, у якого сторони мають різний колір. Така модель універсальна, під різний одяг.

З чим носити зелений ремінь чоловічий?

Зелений чоловічий ремінь можна надягати під білі шорти, штани і джинси, також зелений колір гармонує з різними відтінками коричневого. Теплий відтінок зеленого поєднується з теплим тоном коричневого, а холодний зелений тон ременя з холодним кольором брюк. Можна поєднувати зелений пояс з темно-синіми брюками, але також має бути відповідність тепло-холодній гамі. Чорний колір – універсальний. З ним можна надягати будь-який відтінок ременя. І, звичайно, особливо стильно виглядає, якщо загальний тон сорочки, або відтінки в розташованому на ній малюнку такого ж зеленого тону, як і колір ременя.