Чоловічі хутряні шапки – види моделей

Мужские меховые шапки- виды моделей

Завдяки фантазії дизайнерів чоловічі хутряні шапки сьогодні настільки різноманітні, що для любителів хутряної колекції можна знайти модель на будь-який смак. Часом це просто витвори мистецтва. Дизайн дозволяє підкреслити індивідуальність і високий стиль. А краса і різноманітність хутра дозволяє створювати неповторні шедеври. Крім того, це надзвичайно зручний, теплий і практичний аксесуар. Найчастіше в основі дизайну лежить традиційний одяг північних народів. Адже, власне кажучи, звідти пішло використання хутра для головних уборів.

Щоб Вам легше було визначитися у виборі, нижче представлений короткий огляд моделей чоловічих шапок.

Боярка

Витоки цього стилю – національний російський зимовий головний убір. По суті – це широка смуга з хутра з ковпаком, який може бути як хутряним, так і замшевим, або з іншого матеріалу. Цей фасон носили мисливці і золотошукачі Нового Світу. Пізніше його часто воліли діячі правлячої партійної еліти. Залежно від виду використовуваного хутра виходять абсолютно різні моделі.

Сучасні модельєри привнесли в цю модель особливий шарм, пришивши ззаду пухнастий довгий хвіст.

Шапки-вушанки

Цей стиль бере початок ще від древніх скіфів. Ця модель, мабуть, сама тепла і практична. У ній не страшна будь-яка негода. Вушанка залишається популярною протягом століть. Шиються з самого різного хутра.

Кубанка або папаха

Модель була традиційною у російського козацтва. Спочатку такі моделі шили з каракулю, але зараз використовують довгошерсті хутра – лисиці, соболя, песець і т.д. Ошатно виглядає модель з норки. Спочатку це була суто чоловіча модель, потім стала дуже популярна жіноча зимова шапка кубанка, а зараз цю модель люблять всі.

Фінка

Попереду нагадує вушанку, з відігнаною потилицею. Спочатку фінки робилися з чорної шкіри, всередині було хутро; нагорі красувався помпон з хутра.

Москвичка

Її також називають «Горбачевка». Це класичний головний убір, який має характерну форму. Часто виконана з каракулю або норки. Для неї використовують короткошерсте хутро.

Кепи

Цей стильний головний убір надає чоловікам особливий шарм. Козирок зручно закриває обличчя від негоди. Дуже добре підходить під спортивний стиль і стиль casual. Добре гармонує з шкіряною курткою. Кепі з’явилося в армії, а також в спеціалізованих навчальних закладах Франції та в Росії 19 ст. Кепка-хуліганка володіє особливою популярністю.