Чоловіче шкіряне портмоне – необхідний атрибут сучасного чоловіка

Мужское кожаное портмоне

Крім грошей, існує ще безліч необхідних дрібниць, які зазвичай при зберіганні в чоловічій сумці доводиться шукати – візитки, банківські карти, карти знижок, чеки, і інше. Безперечно, зручніше зберігати все це в портмоне. У багатьох портмоне присутнє навіть зручне відділення для зберігання посвідчення водія. Хоча все ж більш практично купити спеціальне портмоне для автодокументів. І звичайно чоловіче шкіряне портмоне – це не тільки зручність, але й він створює імідж і стиль свого власника, додає солідності. Звичайно в тому випадку, якщо це якісна річ з натуральної шкіри. Традиційно портмоне хорошої якості роблять з телячої шкіри. Дешевші варіанти – із свинячої. І дорогі варіанти – зі страусиної, крокодилячої та інше. Але це вже на любителя. В середньому термін служби гаманця зі свинячої шкіри 3-5 років, а вироби з телячої шкіри зношуються не так швидко – термін служби до 10 років.

Якщо ж купити виріб зі шкірозамінника – воно втратить вигляд вже через кілька місяців.

Вибираючи чоловічий гаманець на ринку, Ви ризикуєте придбати підробку, адже сучасний замінник шкіри буває важко відрізнити від натурального матеріалу. У гаманця з шкірозамінника потертості можуть з’явитися вже через місяць. Тому, купуючи, обов’язково зверніть увагу на якість шкіри. Або купуйте гаманець в перевірених магазинах, де компанія гарантує якість і цінує свій імідж. Особливо це стосується брендових моделей. Адже вони коштують недешево і прикро придбати підробку.

Крім того велику роль грає фурнітура. Неякісна фурнітура – заїдають змійки, погано закриваються кнопки, не дозволить Вам отримувати задоволення навіть від самого красивого гаманця. При покупці обов’язково перевірте всі змійки і застібки.

У нас можна також придбати чоловічі рукавички відмінної якості, шкіряні чоловічі ремені, і інші аксесуари. Ознайомитися з представленою продукцією можна у відповідних розділах нашого сайту.